Podvojné účetnictví

Jednoduché účetnictví bylo zrušeno v roce 2004. Od té doby musí vést podvojné účetnictví každý podnikatel, který se stal „účetní jednotkou“ podle zákona o účetnictví.

Pokud jste dříve vedli jednoduché účetnictví a chcete uplatňovat výdaje prokazatelně vynaložené na dosažení, zajištění a udržení příjmu pro snížení základu daně, můžete vést buď daňovou evidenci nebo podvodné účetnictví.

Rádi Vám poradíme, která varianta je pro Vás výhodnější.

Kdo musí vést účetnictví:

  • právnické osoby
  • fyzické osoby, jejich obrat za předcházející rok přesáhl částku 25 milionů Kč
  • pokud se fyzická osoba stane účetní jednotkou, musí vést účetnictví minimálně 5 let (bez ohledu na výši obratu)

Nabízíme

Zpracování mzdové agendy
Kompletní zpracování mezd, Včetně odvodů a hlášení. Připravíme pro vás příkazy k úhradě, včetně možnosti dávkových příkazů pro elektronickou komunikaci s bankou.

Zastupování na úřadech
V případě zájmu za Vás vyřídíme veškerý styk s úřady. Zajdeme za Vás na finanční úřad, zdravotní pojišťovny i správy sociálního zabezpečení.

Rekonstrukce účetnictví
Váš rozjezd podnikání byl úspěšný a rychlejší, než jste očekávali? Nezvládli jste vést účetní agendu přesně tak, jak to vyžaduje zákon o účetnictví? Naši zaměstnanci provedou kompletní rekonstrukci vašeho účetnictví, aby vše bylo v pořádku.

Daňová optimalizace
Trápí Vás daně? Podrobně prozkoumáme Vaše účetnictví, nalezneme možnosti a doporučíme řešení, jak snížit daňové zatížení Vaší společnosti.

Audit účetnictví
Poskytujeme kompletní auditorské služby, a to jak běžný audit účetnictví, tak i audity jednotlivých projektů.

——————————————————-

Činnost společnosti je pojištěna. Jsme pojištěni proti škodám způsobeným výkonem našich služeb . Co to znamená v praxi? Eventuální chyba, vzniklá naší činností, kterou bychom Vám způsobili škodu, je plně hrazena z naší pojistky.

Comments are closed