Účetnictví

Ať se snažíte sebevíc, občas váháte kam co zaúčtovat, jak vypočítat odvody, datová schránka je trpěný nepřítel, tak tak stíháte termíny, bojujete s účetními programy a k daňovému přiznání přidáváte modlitbu směrem k finančnímu úřadu, aby si Vás nevšímal? Bojíte se svěřit své účetnictví externí firmě?

Pojďme si popovídat o tom, jak by mohla vypadat naše spolupráce, v čem bychom Vám mohli pomoci, kde ušetřit a jak sejmout účetní břímě z Vašich beder. Naše práce Vás přesvědčí, že jste udělali krok vpřed.

Argumenty pro svěření účetnictví, vedení mezd a daňového poradenství nám

Nižší náklady
Platíte buď paušální poplatek nebo za jednotlivé položky. Cena je vždy stanovena předem. Existuje zde pravidlo, že čím méně položek máte, tím méně platíte. U vedení mezd platíte také pouze za aktuální počet zaměstnanců.
Z hlediska mzdových nákladů, externí firmě neplatíte zdravotní a sociální pojištění, dovolenou, nemocenskou a další náklady. Nehrozí ani, že práci nikdo v době dovolené neudělá. Navíc uděláme práci za Vás a Vy se můžete věnovat tomu, co Vám vydělává.

Kvalita
Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a sledují změny v právních předpisech. Nemusíte tak zajišťovat školení z účetní a daňové problematiky, platit vstupné za semináře a přístupy k odborným dokumentům.
Velkou výhodou je doplnění účetních služeb o daňové poradenství.
Nepřehlédneme žádný termín splatnosti daní, záloh, pojistného ani změny v legislativě.
Víme co kde hledat a na co si dát pozor, dokážeme tedy správně posoudit Vaše doklady a případně upozornit na nedostatky, které je možné napravit.
Máme zkušenosti s kontrolami finančních úřadů a víme, co kontrolory nejvíce zajímá. Dokážeme tak připravit účetnictví a daňovou kontrolu zkrátit na minimum. Mnohdy netrvá déle než pár hodin.

Riziko
Pokud bychom pochybyli a byla Vám udělena pokuta nebo penále, škodu Vám uhradíme. Pro takové případy jsme pojištěni.

Nabízíme

Zpracování mzdové agendy
Kompletní zpracování mezd, Včetně odvodů a hlášení. Připravíme pro vás příkazy k úhradě, včetně možnosti dávkových příkazů pro elektronickou komunikaci s bankou.

Zastupování na úřadech
V případě zájmu za Vás vyřídíme veškerý styk s úřady. Zajdeme za Vás na finanční úřad, zdravotní pojišťovny i správy sociálního zabezpečení.

Rekonstrukce účetnictví
Váš rozjezd podnikání byl úspěšný a rychlejší, než jste očekávali? Nezvládli jste vést účetní agendu přesně tak, jak to vyžaduje zákon o účetnictví? Naši zaměstnanci provedou kompletní rekonstrukci vašeho účetnictví, aby vše bylo v pořádku.

Daňová optimalizace
Trápí Vás daně? Podrobně prozkoumáme Vaše účetnictví, nalezneme možnosti a doporučíme řešení, jak snížit daňové zatížení Vaší společnosti.

Audit účetnictví
Poskytujeme kompletní auditorské služby, a to jak běžný audit účetnictví, tak i audity jednotlivých projektů.

——————————————————-

Činnost společnosti je pojištěna. Jsme pojištěni proti škodám způsobeným výkonem našich služeb . Co to znamená v praxi? Eventuální chyba, vzniklá naší činností, kterou bychom Vám způsobili škodu, je plně hrazena z naší pojistky.

Comments are closed