O nás

Firma ROBINSON CONSULTING, s.r.o. vznikla na základech společnosti E.O.F.P., s.r.o., byl to logický krok, který vedl k oddělení ekonomické činnosti od realitní, která zůstala doménou výše uvedené společnosti E.O.F.P., s.r.o.

20 let zkušeností
Pro Vás a Vaše podnikání můžeme poskytnout více než 20 let zkušeností a znalostí.
Sami nejlépe víte, jaké změny postihly českou ekonomiku, že bylo nutné se přizpůsobit novým zákonům, situaci na trhu a jen jste si zvykli, je tu rok 2014 a největší zásah v podobě nového zákoníku za poslední desítky let. Jsme připraveni být Vašim partnerem v oblasti účetnictví, daňového poradenství a auditu.

Dnešní ekonomická situace si žádá od podnikatelů téměř dokonalý přehled ve všech změnách zákonů, aby měli v pořádku vůči státní správě a dokonalý přehled o fungování firmy (o tržbách, jednotlivých nákladech, finančních tocích, možnosti odpisu daňových položek, získání dotací na své projekty), aby byli schopni v současné situaci reagovat na trh a vést firmu k zisku.

Pracujeme v Praze a celých Středních Čechách.
Ke klientům pro doklady a na konzultace dojíždíme.
Komunikace může probíhat i elektronickou cestou.

Rádi se ujmeme Vašeho účetnictví, abyste se mohli věnovat tomu, co umíte nejlépe. Jsme si jisti, že kromě toho, že budete mít účetnictví a daně v pořádku, dokážeme Vám ušetřit nemalé finančí prostředky.

Klienti nejčastěji žádají tyto služby

  • Kompletní vedení účetnictví
  • Zpracování mzdové agendy
  • Zastupování na úřadech
  • Rekonstrukce účetnictví
  • Daňová optimalizace
  • Audit účetnictví

Comments are closed